UA RU

(044) 225-98-25
(050) 311-98-25 

 

 

 

 

 

 

 

Покриття

Шерстяні покриття виробництва АТ”Флоаре-Карпет” Р.Молдова (офіційний дилер), м.Кишинів
Ширина: 3,0м
Склад: пряжа овеча шерстяна
Щільність ворсу: 520000 точок на 1м кв. 
Висота ворсу: 8-10 мм
Гігієнічні якості: антимольна і антистатична обробка
Дизайн: 500 малюнків різних стилів (european, classic, antique, modern)

1 2 3 4 5 6 7

Вовняні покриття Флоаре-Карпет

1 2 3 4 5 6 7


Ціна гарячої пропозиції 960 грн/м2

Килимові покриття являють собою один з найбільш популярних, на сьогоднішній день, елементів для оформлення підлог, який може використовуватися не тільки в будинках і квартирах, але і оптимально походить для офісів, готелів, готелів, торгових центрів і різних муніципальних установ.

Одним з основних достоїнств даного різновиду підлогового покриття є його практичність. Завдяки своїй універсальній структурі і використанню натуральних матеріалів, килимове покриття не вимагає ніяких спеціалізованих умов за змістом, слабо піддається забруднень і має високий ступінь міцності. Крім того, більшість сучасних моделей мають гарну шумо-і теплоізоляцією, що забезпечують додатковий комфорт в процесі ходьби.

Слід зазначити, що крім своєї практичності і універсальності, сучасні килимові покриття відрізняються ефектним і елегантним дизайном, структурою і кольоровим оформленням, тому можуть легко прикрасити будь-який сучасний дизайн інтер'єру.

Якщо вас цікавить красиве і якісне килимове покриття в Києві, тоді компанія «Каспій» - це якраз те, що вам потрібно. У нас ви знайдете широкий вибір найбільш популярних і затребуваних моделей покриттів на будь-який смак. Ми пропонує виключно якісну продукцію, яка є екологічно чистою і відповідною всіх необхідним нормам і стандартам.

Щоб замовити модель килимового покриття прямо зараз, вам необхідно залишилося лише зв'язатися з нами за телефонами, які ви бачите на сайті і оформити замовлення. Якщо вам потрібна додаткова інформація або у вас з'явилися питання - зверніться за допомогою до наших консультантів. Досвідчені фахівці завжди готові допомогти вам. Телефонуйте прямо зараз!

 

G Analytics
сайт розроблено компанією